RITUÁL NA ZRUŠENÍ SLIBŮ A PŘÍSAH DUŠE

17.12.2015 13:40

Během svého života vysloví člověk nespočet slibů i přísah a miliardy slov. Vůbec si však neuvědomuje, jak obrovská síla v nich je. Svou duši tím svazuje nejen v tomto životě, ale mnohdy i v těch dalších. Každé slovo má svou váhu, ať již Vaše nebo cizí. Uvědomte si jen, jak na Vás působí pochvala, výtka, pomluva nebo slova vyznání lásky. Každé vyřčené slovo nás ovlivňuje a formuje naši duši. Sliby a přísahy jsou ještě daleko nebezpečnější a málokdo si dává pozor na to, co druhému člověku, druhé duši, slibuje. Důsledky takových přísah či slibů mohou mít mnohem horší důsledky, než by se člověk domníval.

Ani já jsem si dříve neuvědomovala význam slov a slibů, které dávám milované osobě. V ten moment, kdy jsou slova vyslovena, jim oba lidé věří a berou je vážně…jenže jak moc vážné takové sliby jsou? Pokud takový závazek v danou chvíli prociťujete srdcem i duší, měli byste si uvědomit, že nejde jen o planá slova. Právě jste se zavázali k něčemu, co budete muset jednou splnit. Vy možná zapomenete, přesto jsou tyto vyřčené sliby a přísahy uložené ve Vaší duši a ovlivňují dál Vaše jednání. Pokud je nesplníte nebo nezrušíte v tomto životě, ponesete si je s sebou dál.
Zrušit takovéto sliby a přísahy sice jde, ale musíte si nejprve uvědomit, že jste nějaký slib dali a také jaký a komu. Během současného života možná není tak složité si vše vybavit (i když někdy ano), ale vzpomenout si na slib, který dala Vaše duše, duši jiné, v jiném životě, to už tak jednoduché není.

Když někomu řeknete „Miluji tě“ je to samozřejmě v pořádku. Pokud mu ale slíbíte, že ho budete milovat NA VŽDY, zavazujete se k něčemu, co jen těžko budete moci splnit.
Slova „miluji tě a NAVŽDY budu“ nebo „jsem NAVŽDY tvá a ty NA VĚKY můj“, také „ NIKDY se tě nevzdám,VŽDY budeš součástí mé duše“ to vše jsou sliby, které člověk vysloví a ani zdaleka mu nedochází význam a moc takových slov a přísah. Spojíte se s takovým člověkem přesně tak, jak slibujete. A i když to v tu chvíli myslíte opravdu vážně, nedochází Vám, jak moc Vás takové přísahy a sliby mohou ovlivnit v budoucnu.
Dokud tyto závazky nebudou naplněné (na věky a na vždy se jen těžko naplňuje)nebo zrušené, Vaše duše nebudou svobodné, nepřestanou být na sebe napojené a Vy nebudete mít klid. Je jedno, že se od sebe vzdálíte, nezáleží na tom, že ukončíte vše, co je mezi Vámi, můžete od sebe být přes půl světa a už se nikdy nepotkat, ale tím se tohle pouto nezruší a ani jeden z Vás nebude volný pro nového partnera, se kterým by mohl být opravdu šťastný.

Je potřeba si vzájemně odpustit a vzít tyto přísahy zpět. To je ale často obtížné, zvláště pokud se s partnerem rozejdete ve zlém nebo jeden z Vás nemá o odpuštění zájem a těmto věcem nepřikládá žádný význam.

Připravila jsem proto pro Vás jeden zvláštní rituál, který sice zabere více času a bude vyžadovat Vaši energii, ale může Vám pomoci očistit Vaši duši a dopřát jí klid. Rituál můžete vykonat i tehdy, máte-li za sebou rozchod s milovaným člověkem a chcete se od něj odpoutat, abyste mohli jít dál svou cestou bez bolesti a smutku, nebo dokonce zloby.

RITUÁL NA ZRUŠENÍ SLIBŮ A PŘÍSAH DUŠE:

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

Bílou svíci
• Zápalky
•ečnou fotografii
• Vonnou tyčinku, aromalampu nebo vykuřovací potřeby

• Vhodný olejíček, pryskyřici či dřevo na vonné vykuřování, jako např.:

Damara……….. projasňuje myšlenky a všechny potlačované emoce předává kouři, který je odnáší pryč
Galbanum…………rozbíjí zkostnatělé vzorce a zastaralé myšlenkové konstrukce a uvolňuje duševní napětí
Iris (kosatec)………kořen irisu..olej z něj je vysoce účinný prostředek napomáhající osvobození a odpoutání se, mírní duševní napětí
Levandule………….hojí tělesné i duševní bolesti, uklidňuje
Růže olej………………rozpouští zlost a zlobu, žárlivost a závist, podporuje schopnost vcítění a pochopení
Santálové dřevo bílé…………..spolu s růží smývá všechny viny a očišťuje duši

PŘÍPRAVA:

Rituál je vhodné dělat v době, kdy měsíc „couvá“, snáze se tak zbavíte určité závislosti na daném člověku, vymaníte se ze všech pout a přerušíte vyřčené sliby. Snadněji také odpustíte své duši i duši toho druhého.
Zapalte bílou svíci, udělejte kolem sebe ochranný kruh nebo „bublinu“ světla a poproste své strážné anděly a bytosti světla o ochranu při tomto rituálu.
Zapalte vonnou tyčinku či aromalampu, posaďte se do pohodlné polohy, zavřete oči a zklidněte své myšlenky, dech i emoce. V duchu si představujte, jak z Vašeho života mizí stres a usazuje se ve Vás ticho a klid. Vaše JÁ se zklidňuje. Nechvátejte na sebe.

RITUÁL:

Jakmile budete cítit, že jste připraveni, opakujte si v duchu nebo nahlas:

Prosím tebe Bože, vesmírná sílo, osvoboď mne prosím od všech slibů i přísah, mezi mnou a (doplňte).

Zruš prosím vazby našich duší, sliby i přísahy, které jsme si dali v tomto životě, i ve všech životech předešlých, včetně souvislostí a závazků, o kterých nám není nic známo, a přesto jsou součástí našeho nevědomí.
Vymaň nás oba z těchto pout a dovol nám žít dál bez pocitu bolesti, zloby či zklamání.

Prosím o odpuštění tebe Bože, sebe i (doplňte) za všechnu bolest, která těmito sliby vznikla.
Všechna pouta našich duší, nechť přestávají platit od tohoto okamžiku. Děkuji „

Opakujte si tato slova tak dlouho, dokud neucítíte úlevu ve své duši. Jakmile budete cítit, že vazby se začínají pomalu rozpouštět (bude to nějakou dobu trvat, než zmizí úplně), můžete v plamenu svíce spálit fotografii a přitom si představovat, jak se od tohoto člověka odpoutáváte a dáváte volnost sobě i jemu, s přáním klidu, štěstí a lásky.

Nakonec poděkujte vyšší moci za ochranu, vedení a vyslyšení Vašich proseb.

Tento rituál můžete opakovat každý den až do novoluní (pokud máte více fotografií, můžete je postupně pálit, jinak stačí si již pouze v duchu představovat uvolnění Vašich vazeb), než měsíc opět začne dorůstat. V té době byste již měli cítit, že pouta Vašich duší se uvolnila a ve Vás zůstal klid a láska, bez jakéhokoli trýznivého smutku či bolesti. Nostalgie nevymizí a je pravděpodobné, že tento člověk Vám zůstane v paměti po zbytek života. Nejde o to zapomenout, ale odpoutat se, žít si dál svou vlastní existenci a přát lásku a štěstí sobě i jemu. Odpustit a nedržet v sobě pocit křivdy, zloby či dokonce nenávisti.

www.svetlotveduse.com